Вебинар по новой заявке из Украины в рамках Грантового цикла 7 (GC7)

15 грудня 2022 року для українських активістів, спеціалістів громадських організацій та представників спільноти людей, які вживають наркотики, пройшов вебінар для допомоги в розробці активностей зменшення шкоди та підтримки спільнот в нову заявку від України в межах Грантового циклу 7 (GC7).

Представниця команди з залучення спільнот Сеерктаріату Глобального фонду для боротьби з ВІЛ, ТБ та малярією Олександріна Йовіта надала детальну інформацію щодо того, що змінилося в вимогах до заявки з богу ГФ, і які це дає можливості для збільшення впливу спільнот на зміст заявки. Спеціалістка Євразійської асоціації зменшення шкоди Євгенія Конончук надала деталі того, в яких модульних інтервенціях є можливіть розширити набір активностей зі зменшення шкоди, захисту прав людини та підтримки участі спільнот. Відбулося продуктивне обговорення процесу підготовки заявки і залучення представників ключових спільнот в Україні за участі представників громадських організацій в Національній раді з питань протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІД Євгенії Кувшинової та Антона Басенко.

Вебінар було організовано за підтримки регіонального комунікаційного та координаційного проєкту «Регіональна Платформа з підтримки, координації та комунікації громадянського суспільства і спільнот — ВЕЦА», що реалізується Євразійською асоціацією зменшення шкоди (EHRA).

Презентації вебінару українсьокю мовою доступні тут.